×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Осінні зустрічі «Берегині»

19 Листопада 2019, 08:22

Цього року осінь видалася теплою та сонячною, але з кожним днем наближення зими відчувається все більше і більше. Тож і вирішили ветерани с.Макіївка, члени клубу «Берегиня», влаштувати свято «Проводи осені», а ще поєднали його з Днем працівника сільського господарства.

Соціальний працівник Людмила Крамар підготувала для ветеранів добірку цікавих фактів про осінь та про народні прикмети, що стосуються цієї пори. Також вона поділилася думками, що не випадково День працівника сільського господарства припадає на кінець осені – адже вже закінчуються всі сільськогосподарські роботи, а врожаї вже зібрані в комори. Тож  ветерани щиро привітали колишніх працівників сільського господарства, яких серед членів клубу виявилося чимало. Це і трактористи, і ланкові, і доярки, і городники, і різноробочі. Всі, для кого земля, робота на ній і біля неї були дійсно покликом душі. Хлібороби згадували роки спільної праці, дивувалися, як нелегко було, але всі плани і завдання виконувалися вчасно, а інколи з перевиконанням. Трудились «на совість».

А далі всі разом виконували народні пісні та смакували  приготованими власноруч пиріжками. Свято  вдалося теплим та домашнім, адже проводити час в колі друзів завжди приємно.