×

Діяльність РДА

Район сьогодні

«Цвіт осені» обговорює нагальні життєві питання сьогодення

15 Листопада 2019, 15:55

В Університеті ІІІ віку «Цвіт осені» с.Ташлик все йде за планом – як завжди, за будь-якої погоди кожен четвер поважні студенти збираються на навчання. Вже йде до завершення вивчення програми «Світ і ми», яка охоплює найрізноманітніші теми нашого життя.

Тож і цього тижня ветерани  зібралися на заняття, на якому не лише продовжували вивчення тем з модуля «Культура людських взаємовідносин», а й згадали про наближення Дня працівника сільського господарства, адже для багатьох ветеранів це свято є професійним. Оскільки Ташлик завжди був краєм хліборобів, не оминули увагою і земельну реформу. Серед ветеранів розгорілася дискусія на цю тему, адже на сьогодні вона є дуже актуальною. Кожен висловлював свої думки  та сподівання на те, що справжні господарі земель, якими відповідно до Конституції України є народ, нарешті самі зможуть розпоряджатися своїм майном задля поліпшення свого становища та процвітання аграрного краю в цілому.

А ще поважні студенти вже почали розмірковувати про проведення випускного балу – адже п’ятий рік навчання в Університеті вже добігає кінця, тож зовсім скоро в Ташлику відбудеться свято, яке ознаменує завершення п’яти курсів  в Університеті ІІІ віку «Цвіт осені».