×

Діяльність РДА

Район сьогодні

«Санжари» переможці Міжнародного конкурсу

05 Листопада 2019, 13:27

  2 та 3 листопада 2019 року в місті Києві проходив Міжнародний багатожанровий фестиваль - конкурс «Україна єднає світ».

 У фестивалі – конкурсі, хвиля якого об’єднала таланти з різних куточків України, Білорусії, Литви, Сполучених Штатів Америки, взяли участь понад одна тисяча учасників.

  На міжнародному фестивалі - конкурсі Смілянщина представила свій колектив -  це народний аматорський ансамбль народних інструментів «Санжари» (художній керівник Василь Гончаренко).

  Конкурс оцінювали поважні та відомі артисти та визначні особистості в Україні, такі як народна артистка України, Герой України Ада Роговцева (голова журі ), Дар’я Трегубова, Олександр Гурець, Василій Федоришин, Тетяна Борисенко та інші.      

 Конкурсна програма фестивалю включала в себе різноманітні види виконавчого мистецтва. Виступ колективу був ретельно підготовлений і вразив глядачів своєю майстерністю виконання. Старання було підтверджене нагородами.  

  За підсумками журі  колектив отримав Диплом І ступеня,  категорія – Змішана, номінація – інструментальний жанр.  А керівник Василь  Гончаренко,  був нагороджений  Подякою Міжнародного фестивалю – конкурсу «Україна єднає світ», за плідну самовіддану працю, вагомий внесок в розвиток культури суспільства та естетичне виховання молоді.  

  Бажаємо  учасникам народного  аматорського ансамблю народних інструментів «Санжари» та його керівнику Василю Гончаренку,  завжди отримувати задоволення від вашої спільної справи,  творчої наснаги, подальших успіхів та ще більше перемог!

 

За інформацією районного будинку культури