×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Своє професійне свято працівники територіального центру відзначили в с.Сунки

01 Листопада 2019, 12:17

Немає такої шкали чи системи оцінок, за якою можна було б визначити, яка професія більш важлива, яка менше, які спеціалісти виконують більш чи менш складну роботу. У кожної професії є свої специфічні, визначальні риси, які й роблять її вагомою для функціонування та розвитку будь-якого суспільства. Але за замовчуванням вважається, що однією з найбільш складних є робота з людьми. В цю когорту фахівців потрапляють і працівники соціальної сфери, які саме зараз, восени відзначають своє професійне свято.

Цього разу усю терцентрівську родину у гості запросили сунківчани. Саме у Сунках, у будинку культури були організовані урочистості, присвячені Дню працівника соціальної сфери України. І гостей до села з’їхалося чимало: весь колектив територіального центру соціального обслуговування району на чолі із директором Галиною Кравченко, заступник голови районної державної адміністрації Сергій Глізнецов, керівник апарату районної ради Володимир Тарахтій, голова Смілянського районного відділення Всеукраїнської асоціації сільських (селищних) рад, Носачівський сільський голова Віктор Кравченко, голова районної ради ветеранів Сергій Латенко. А зустрічав гостей, як і годиться хорошому господарю, сільський голова с.Сунки Володимир Дорошенко.

Першою привітала зі сцени свій колектив директор терцентру Галина Кравченко. Вона подякувала кожному за відповідальне ставлення до роботи, за відданість загальній справі добротворення, за те, що разом працівники терцентру роблять складну, але неймовірно потрібну роботу – допомагають усім потребуючим, самотнім, людям поважного віку. Натомість голова профспілкового комітету терцентру Людмила Жук та соціальний робітник Тетяна Богатирьова подякували керівнику за її материнське ставлення до кожного працівника, за підтримку та науку, за створення комфортних умов для роботи.

Звісно, слово для виступу одержали і високоповажні гості. Як завжди, щиро та тепло привітав присутніх заступник голови районної державної адміністрації Сергій Глізнецов. Він є куратором соціальної галузі району, а тому розуміє, на скільки складною та багатогранною є робота на ниві соціального захисту. Керівник апарату районної ради Володимир Тарахтій також звернувся до винуватців свята із вітальною адресою та побажав їм і надалі тримати руку на пульсі життя району, міцного здоров’я та невичерпної криниці добра у душі кожного. Крім того, вони виконали приємну місію - вручили грамоти працівникам терцентру від Департаменту соціального захисту, районної державної адміністрації та районної ради.

Вітали присутніх і голова Смілянського районного відділення Всеукраїнської асоціації сільських (селищних) рад, Носачівський сільський голова Віктор Кравченко, і голова районної ради ветеранів Сергій Латенко, і голова ради ветеранів села, керівник клубу «Надвечір’я» Катерина Полякова, а їхні слова чудово доповнили щедрий кошик вітань для працівників соціальної сфери.

Та справжній шквал емоцій, посмішок та аплодисментів викликало подальше дійство – святковий концерт, організований працівниками культури села Сунки, юними музикантами і танцівниками, а також хором «Внуки  Дорошенка». Безпосередню участь у концерті брав і сільський голова Володимир Дорошенко, який не тільки привітав присутніх зі сцени, але й співав у складі хору. Іскра радості, запалена ним та іншими артистами, до кінця концерту розгорілася у величезне полум’я неймовірно чудового настрою. Аплодисменти та викрики «браво» супроводжували чи не кожен номер святкової програми.

А ось за організацію святкового застілля взялися соціальні робітники, які працюють у Сунках. Наталія Дудник і Лариса Подвіженко разом зі своєю мамою та за допомогою своїх колег організували неймовірний прийом, який знову супроводжувався піснями у виконанні вже знайомого та улюбленого хору «Внуки Дорошенка».

Чесно кажучи, усім не хотілося залишати Сунки, адже свято вдалося на славу. Теплий прийом, слова вітань, музика, пісні та смачний стіл – це ті елементи, які зробили День соціального працівника 2019 особливим і незабутнім.