×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Очікувана зустріч із психологом відбулась

28 Жовтня 2019, 11:39

Вже другий місяць поспіль, щоп’ятниці, ветерани с.Ротмістрівка збираються у світлиці відділення денного перебування для занять фізкультурою задля покращення свого фізичного стану здоров’я. Але дбати лише про фізичний стан здоров’я в поважному віці - то замало для повноцінного життя. Саме тому ветерани виявили бажання зустрітися з фахівцем в області психології. А для директора територіального центру Галини Кравченко немає нічого неможливого, і вже цієї п’ятниці на зустріч до ветеранів завітала Шаблій Любов Михайлівна, старша медсестра відділення межових станів обласної психіатричної лікарні.

Любов Михайлівна віддала роботі в області психіатрії понад 40 років, тож їй було чим поділитися з ветеранами. Заняття проходило у формі невимушеної бесіди, під час якої піднімалися теми гармонійного існування людини у суспільстві та  в сім’ї, секрети правильного харчування, основи фізичного та психологічного здоров’я людини в цілому.

Фахівець у своїй галузі, Любов Михайлівна надавала ветеранам практичні поради, наводила приклади з власного життя. Всім присутнім дуже сподобалася зустріч такого формату, вони подякували лектору та запрошували її на майбутні заняття.