×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Про початок опалювального сезону 2019-2020 років

25 Жовтня 2019, 11:48

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

22.10.2019

 

№ 170

 

 

Про початок опалювального сезону 2019-2020  років

 

 

Відповідно до статті 6, пункту 2 статті 20, статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 9, 12 Закону України «Про теплопостачання», Закону України «Про житлово-комунальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», згідно з Державними будівельними нормами і правилами, правилами технічної експлуатації, нормами санітарного законодавства та іншими нормативними документами, з метою своєчасного початку опалювального сезону:

 

1. Розпочати опалювальний сезон в дошкільних закладах, установах освіти та медицини, закладах культури та житлових будинках за умови збереження протягом трьох діб середньодобової температури повітря нижче + 8°С.

2. Рекомендувати керівникам установ соціальної сфери розпочинати опалювальний сезон за заявкою за умови, якщо температура в приміщенні нижче +16°С.

3. В разі підвищення середньодобової температури повітря вище +8°С протягом трьох діб тимчасово призупинити опалення приміщень в дошкільних закладах, установах освіти, медицини, культури та житлових будинках.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступників голови райдержадміністрації відповідно до розподілу обов’язків і відділ економіки та житлово-комунального господарства райдержадміністрації.

 

 

Перший заступник голови                                             Олексій ПЄЧНІКОВ