×

Діяльність РДА

Район сьогодні

«Робота любительського об’єднання, як форма роботи клубних установ»

18 Жовтня 2019, 11:41

  17 жовтня в  районному будинку культури проведено семінар для працівників культури району «Робота любительського об’єднання, як форма роботи клубних установ». Семінар розпочала директор районного будинку культури Наталія Присяжна, яка детально розповіла про роль любительських об’єднань та їх різновид в Україні та інших країнах світу.

  На семінар були запрошені майстри-аматори декоративно-ужиткового мистецтва Раїса Кочура та Світлана Клименко.

  Раїса Анатоліївна представила роботи: декоративна свічка, мило та витяжки з фруктів. Вона цікаво та змістовно розповіла про свою продукцію. ознайомила всіх присутніх з новими цікавими зразками виробів, чим дуже зацікавила учасників семінару.

  Світлана Григорівна представила свої чудові роботи по виготовленні  сувенірів із трави та кукурудзяного листя. Представила до уваги учасників семінару: ляльки-мотанки, новорічні прикраси, обереги, дитячі іграшки.  Розповіла із чого виготовлені її роботи та провела майстер-клас по виготовленню квітів із кукурудзяного листя.

  Профспілка працівників культури привітала присутніх із Днем захисника України, а також вітали  жовтневих ювілярів та вручили  присутнім солодкі подарунки.

  Семінар клубних працівників району був пізнавальним та пройшов у теплій і дружній атмосфері, переконуючи присутніх у тому, що любительське об’єднання – це чудова, а головне потрібна і ефективна форма клубної роботи.

 

 Людмила Боговик, методист районного будинку культури