×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Клуб «Куцівчанка» святково відкрив свої двері для ветеранів

18 Жовтня 2019, 10:13

Ще на початку місяця було проведено зустріч з ветеранами с.Куцівка, на якій вони підтримали ініціативу директора територіального центру Галини Кравченко про створення у них клубу ветеранів. Відразу було визначено і керівника клубу, нею стала голова ради ветеранів села Валентина Чернявська, і назву, а також дату урочистого відкриття – 17 жовтня.

Тож у зазначений день відбулося свято – день народження нового клубу «Куцівчанка». У малій залі сільського будинку культури зібралися ветерани, учасники художньої самодіяльності, запрошені гості.

Розпочала свято і представила всіх гостей голова ради ветеранів села Валентина Чернявська. Директор терцентру Галина Кравченко щиро привітала куцівських ветеранів зі створенням клубу, ознайомила їх зі Статутом та Кодексом об’єднання, подякувала їм за підтримку і побажала всім його членам міцного здоров’я, активного довголіття, гарних та змістовних зустрічей на майбутніх зібраннях.

Зі щирими словами привітання виступив заступник голови районної державної адміністрації Сергій Глізнецов і вручив керівнику клубу подарунок – чашки для дружнього чаювання у клубі. Натомість голова ради ветеранів району Сергій Латенко висловив надію, що з часом ряди членів клубу будуть лише поповнюватися, а зустрічі завжди будуть цікавими та змістовними. У свою чергу староста с.Куцівка Наталія Вовк благословила присутніх на нові звершення, як годиться в Україні, - вручила хліб голові ради ветеранів села Валентині Чернявській.

Не були осторонь такої події і працівники сільського будинку культури, на чолі з Іриною Гарбар вони підготували для ветеранів-односельців святковий концерт. Член клубу Тетяна Щербатюк подякувала всім, що таке об’єднання створено, і запевнила, що куцівчани будуть активними його членами.

Але справжнім сюрпризом для присутніх став виступ гостей із сусідньої Ротмістрівки, які приїхали на запрошення Галини Кравченко. Євдокія Щербатюк та соціальний працівник Тамара Кривошея смішили присутніх цікавими гуморесками, а бібліотекар Світлана Сокуренко додала заходу святкового настрою веселими та зворушливими піснями.

А завершилося свято дружнім чаюванням, під час якого ветерани вже планували дату і тему наступної зустрічі, що, без сумніву, має бути  цікавою та насиченою.