×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Цікаві теми засідання клубу «Берегиня»

16 Жовтня 2019, 16:43

  16 жовтня відбулося чергове засідання клубу за інтересами «Берегиня», що діє при Костянтинівській сільській бібліотеці.

  Розпочали з привітання жовтневих іменинників, також лунали вітання представникам сильної статі з нагоди свята Захисника України.

  Відбулася прем’єра книги «Там, де вдома». До віршованої збірки увійшли твори восьми сучасних молодих поетів та поеток: четверо чоловіків-воїнів, які виконували (або виконують зараз) бойові завдання в зоні АТО/ОСС, та четверо жінок, які в 2014-2018 роках волонтерили і допомагали армії, чекали з війни чоловіків, підтримували та дбали про тих, хто присвятив себе служінню іншим. Книгу Костянтинівській сільській бібліотеці подарувало харківське видавництво «АССА».

  Відбулася літературна година «Його душа у слово перейшла» з переглядом електронної презентації про життя і творчість українського поета, прозаїка, перекладача, літературознавця Богдана-Ігоря Антонича, якому в жовтні 2019 року виповнилося 110 років від дня народження.

  До Дня українського козацтва була присвячена прем’єра книги Ярослави Дегтяренко «Ярино, вогнику мій».

  Анатолій Поліщук розповів життєві бувальщини з присмаком містики, а Олександр Панасенко про першу жінку-військову Надію Дурову.

  Учасниці вокального жіночого ансамблю «Райдуга» (керівники Надія Березняк та Валерій Матвієць) щедро обдарували присутніх піснями у своєму виконанні.

 

Лариса Тищенко, завідуюча Костянтинівською сільською бібліотекою