×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Вони володіють енергією сонця і людської доброти

04 Жовтня 2019, 14:59

04 жовтня  2019 року завідуючою відділенням соціальної допомоги вдома територіального центру Людмилою Жук, соціальним працівником Оленою Демиденко було проведено перевірку роботи соціальних робітників сіл Самгородок Думаленко Галини Дмитрівни, Макіївки Бойко Таїсії Миколаївни та Будо-Макіївки Рибалко Людмили Петрівни.

Під час перевірки було відвідано 11 одиноких та 4 одинокопроживаючих громадян, які знаходяться на обслуговуванні. Крім того, з відділення організації надання натуральної та грошової адресної допомоги була доставлена та вручена гуманітарна допомога (одяг) 12 підопічним .

Незважаючи на погодні умови, всі соціальні робітники знаходилися на робочому місці згідно з маршрутними листами. В роботі працівники використовують спецодяг, виданий для надання соціальних послуг підопічним. 23 вересня 2019 року їм були вручені нові куртки, а вже в день перевірки вони були в них і щиро дякували керівникам за їх турботу та можливість працювати у теплі і комфорті. Послуги одиноким непрацездатним громадянам надаються в повному обсязі за Державним стандартом згідно індивідуальних планів та договорів, укладених між територіальним центром та одинокими.

При спілкуванні з ветеранами відчувається, що соціальні робітники знають про проблеми кожного свого підопічного та своєчасно їх вирішують  .

Так, з початку року вони кожному оформили субсидії на тверде паливо і потурбувалися про завезення дров. І сьогодні всі одинокі цих сіл забезпечені паливом  на  осінньо-зимовий період 2019-2020 роки.

Толерантна, добра, уважна Галина Думаленко легко знаходить спільну мову з підопічними, допомагає їм поратися по господарству, морально їх підтримує та  надає інші послуги, передбачені індивідуальним планом.

Відповідальна, грамотна, чуйна Таїсія Бойко, медичний працівник за фахом, завжди рада  всім допомогти, дбає, щоб всі її підопічні були вчасно забезпечені продуктами харчування, ліками, старається допомогти в лікуванні.

Вісім років працює соціальним робітником добродушна, милосердна, душевна Людмила Рибалко, яка завжди вислухає і підтримає підопічних. Турбується, щоб вони вчасно були забезпечені ліками та свіжими продуктами харчування, а для цього раз в тиждень їздить на ст.Шевченко для закупівлі продуктів.

Щирі слова подяки про  наших соціальних робітників ми почули майже від усіх відвіданих підопічних, які тепло відгукуються про них, дякують за людяність, доброту та порядність. Це ще раз підтверджує необхідність такої соціальної служби, працівники якої огортають турботою кожного самотнього жителя району.