×

Діяльність РДА

Район сьогодні

«Куцівчанці» - бути!

04 Жовтня 2019, 09:46

Відділення денного перебування терцентру постійно опікується ветеранами, турбується про їх емоційний стан та забезпечує активне та насичене довголіття. За період роботи відділення в територіальному центрі вже відкрито18 клубів та любительських об’єднань та 2 Університети ІІІ віку.

Зі створенням комунального закладу в Балаклеївській  ОТГ від терцентру відокремилося  5 клубів ветеранів та 1 Університет, але й там вдало розпочата справа знайшла своє продовження.

Директор територіального центру Галина Кравченко в своїй роботі завжди керується гаслом, що всі ми працюємо з людьми і для людей. Тож з її ініціативи та за підтримки сільського старости Наталії Вовк, а також голови ради ветеранів с.Куцівка Валентини Чернявської проведено організаційну зустріч з пенсіонерами села щодо створення клубу ветеранів.

На запрошення Велентини Чернявської поважні куцівчани зібралися в приміщенні сільського будинку культури, де перед ними виступила Галина Кравченко. Вона розповіла присутнім про роботу клубів та любительських об’єднань в інших селах району, про їхню співпрацю з ветеранськими організаціями, колективами художньої самодіяльності, а також про екскурсії , цікаві зустрічі та змістовні заняття.  Ветерани  активно підтримали ініціативу створення клубу в них у селі, одразу придумали й назву – «Куцівчанка».

Звернулася з промовою до пенсіонерів і сільський староста Наталія Вовк. Вона привітала їх із днем людей поважного віку, який відзначали напередодні, та висловила усіляку підтримку в діяльності клубу.

Тож сповнені натхнення ветерани одразу почали планувати урочисте відкриття клубу «Куцівчанка», яке відбудеться незабаром.