×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Свято мудрості, добра та досвіду

02 Жовтня 2019, 15:14

                                        «Блаженний, хто діждався сивини,

                                        хто на руках встиг потримати внуків,

                                        хто мудрості торкнувся глибини,

                                        скупавши в ній свої душевні муки»

 

Наші ветерани… Скільки мудрості та доброти в їхніх очах, скільки досвіду у них за плечима!  Можливо, саме тому вони цінують кожну хвилину свого життя, спілкування з рідним, друзями та просто знайомими. І саме задля такої мети діють в територіальному центрі клуби та любительські об’єднання ветеранів. Це місце, де їх завжди почують, де вони завжди потрібні, де їх розуміють та підтримують. Найбільша кількість ветеранів перебуває на обліку у філіалі відділення денного перебування с.Ротмістрівка. Зараз ними опікається соціальний працівник Тамара Кривошея, яка в свою роботу вкладає душу, до організації всіх заходів підходить творчо та з ентузіазмом, залучає до їх проведення самодіяльні колективи села, працівників культури, вихованців дитячого садка та учнів школи.

Без перебільшення грандіозне свято вона влаштувала для ветеранів до Міжнародного дня людей похилого віку, яке в Україні щорічно відзначається 1 жовтня і як День ветерана. Приємні несподіванки чекали ветеранів ще до початку свята, адже для них була об лаштована фотовиставка із світлинами з їхніх занять, засідань. В прикрашеному до свята залі зібралося чимало гостей, дехто відвідав захід у відділенні вперше. Розпочала свято директор територіального центру Галина Кравченко, яка привітала сивочолих ветеранів, адже в цей день не лише вшановують прожиті роки, а й згадують досягнення, дякують за досвід та мудрість. Вона побажала присутнім довгих років життя, поваги від дітей і онуків, міцного здоров’я та активного довголіття. З вітальним словом до ветеранів звернувся і голова ради ветеранів села, місцевий поет Сергій Мошенський, який завжди бере активну участь в усіх засіданнях. Тож і цього разу він виступав не лише як запрошений гість, а й як ведучий заходу, присвячував присутнім власні вірші та номери художньої самодіяльності. Вітала присутніх і завідуюча бібліотекою Світлана Сокуренко піснями у власному виконанні.

Неймовірного колориту святу надали виступи колективів «Джерела» та «Троїсті музики», а гуморески у виконання Тамари Кривошеї та Євдокії Щербатюк зірвали овації глядачів.

Дуже зворушливими були виступи і юних вокалістів, адже свої пісні вони присвячували своїм бабусям та дідусям, які були присутні у залі.

Свято вдалося на славу, тому в залі панувала дуже тепла, радісна та дружня атмосфера, привітаннями та концертною програмою воно не обмежилося, адже у світлиці відділення денного перебування на ветеранів чекала ще й запашна каша та смачні вареники.  

Тож, дивлячись на посмішки ветеранів та очі, які світилися радістю, можна із упевненістю стверджувати, що вік – це лише цифра. А головне в житті – це емоції, які ми даруємо один одному і час, проведений разом.