×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Нарада директорів ЗЗСО Смілянського району

25 Вересня 2019, 10:24

       24 вересня 2019 року відбулась колегія відділу освіти і нарада директорів закладів загальної середньої освіти Смілянського району. Члени колегії заслухали і обговорили питання про підсумки відпочинку та оздоровлення у таборах з денним перебуванням дітей, що функціонували на базі закладів загальної середньої освіти, про реалізацію програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді Черкаської області на 2017-2020 роки, про стан роботи щодо забезпечення заходів із запобігання насильства в учнівському середовищі, з якими виступила методист РМК Євзюра О. В.. По зазначених питаннях були прийняті відповідні рішення, а начальник відділу освіти Мельник В. М. подякував усім керівникам за високий рівень організації роботи пришкільних таборів в школах району.

        Під час наради директорів ЗЗСО начальник відділу освіти Мельник В. М. обговорив з присутніми керівниками закладів освіти питання про стан проведення капітальних та поточних ремонтів у ЗЗСО. Начальник служби по роботі з кадрами Король К. В. виступили з питанням «Про виконання Закону україни «Про освіту» у частину забезпечення педагогічими кадрами».

        Завідувач РМК Забарна А. П. охарактерзувала план роботи РМК на 2019/2020 н.р. та звернула увагу на особливості проведення методичних заходів в умовах нових складів методичних об’єднань педагогів району. Були, також, обговорені питання про порядок проведення цього року районних олімпіад, участь педагогів району у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року-2020», про святкування Дня працівників освіти.

        Головний спеціаліст Романенко Т. П. обговорила з директорами ЗЗСО робочі питання щодо організації освітнього процесу в школах району.

 

Завідувач РМК Алла Забарна.