×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Про припинення права користування земельною ділянкою в адміністративних межах Березняківської сільської ради

23 Вересня 2019, 15:10

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

16.09.2019

 

№ 156

 

 

Про припинення права користування

земельною ділянкою в адміністративних

межах Березняківської сільської ради

 

Відповідно до статей 6, 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», статей 17, 141,142 Земельного кодексу України, частини 3 статті 31, статті 32 Закону України «Про оренду землі»  та розглянувши заяву  ДСП «Агрокомплекс» щодо припинення права користування земельною ділянкою шляхом дострокового розірвання договору оренди землі за взаємною згодою сторін в зв’язку із оформленням своїх прав власником земельної частки (паю) :

 

1. Припинити право користування земельною ділянкою за рахунок  невитребуваних та неоформлених  земельних ділянок (паїв)                           ДСП «Агрокомплекс»,  яка  надана в  оренду згідно з договором оренди землі  для вирощування товарної сільськогосподарської продукції, в адміністративних межах Березняківської сільської ради, шляхом розірвання договору  оренди за взаємною згодою сторін згідно з умовами  договору оренди:

7123781000:02:001:0694, площею 3,1837 га.

2. Укласти угоду про дострокове розірвання  договору оренди  землі  та забезпечити передачу земельної ділянки  за актом прийому-передачі.

3. Повідомити міськрайонне управління у Смілянському районі та  м.Смілі Головного управління Держгеокадастру  у Черкаській області та орган державної реєстрації прав на землю та нерухоме майно про припинення права користування земельними ділянками.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою та покладаю  на відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації.

 

Перший заступник голови                                                   Олексій ПЄЧНІКОВ