×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Про припинення права користування земельною ділянкою в адміністративних межах Сердюківської сільської ради

12 Вересня 2019, 15:35

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

10.09.2019

 

№ 154

 

Про припинення права користування

земельною ділянкою в адміністративних

межах Сердюківської сільської ради

 

Відповідно до статей 6, 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», статей 17, 141,142 Земельного кодексу України,     частини 3 статті 31, статті 32 Закону України «Про оренду землі»  та розглянувши заяву фізичної особи – підприємця Амбарцумяна Г. Г.  щодо припинення права користування земельною ділянкою шляхом дострокового розірвання договору оренди землі  за взаємною згодою сторін в зв’язку з оформленням права власності на  землю спадкоємцями:

 

1. Припинити право користування земельною ділянкою за рахунок  невитребуваних та неоформлених земельних ділянок (паїв) фізичній особі – підприємцю Амбарцумяну Гургену Герасимовичу,  яка надана в  оренду згідно з договором оренди землі  для вирощування товарної сільськогосподарської продукції, в адміністративних межах Сердюківської сільської ради, шляхом розірвання договору  оренди землі за взаємною згодою сторін, зокрема на земельну ділянку за  кадастровим номером:

7123788000:02:001:0164, площею 2,6474 га.

2. Укласти угоду про дострокове розірвання  договору оренди  землі  та забезпечити передачу земельної ділянки  за актом прийому-передачі.

3. Повідомити міськрайонне управління у Смілянському районі та  м.Смілі Головного управління Держгеокадастру  у Черкаській області про припинення права користування земельними ділянками та зареєструвати припинення права оренди в  органі державної реєстрації прав на землю та нерухоме майно.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою та покладаю на відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації.

 

Перший заступник голови                                                   Олексій ПЄЧНІКОВ