×

Діяльність РДА

Район сьогодні

В гості до ветерана

30 Серпня 2019, 09:01

Люди поважного віку – це, перш за все, жива історія, неймовірна, глибока скарбниця спогадів, традицій, це гвинтики величезної машини часу, які, працюючи разом, передають наступним поколінням усе пережите, перебуте, створене власною працею.

Тож 28 серпня учасники клубу «Струни душі» с.Ротмістрівка відвідали вдома свого соратника, товариша і побратима у музиці 92-річного Михайла Григоровича Пригожінського. До недавнього часу ветеран Великої Вітчизняної війни був активним членом колективів «Джерела» і «Троїсті музики», а тому саме учасники цих ансамблів завітали до нього в гості.

Михайло Григорович все життя пропрацював на залізниці, але душа його була завжди та і по нині є віддана музиці. Він із особливим запалом грав на бубні, виділивши цей інструмент за його особливу хвацькість, козацьку вдачу і поєднання грайливості та сили. Тож і цього разу господар оселі разом із гостями не змогли втриматися від виконання улюблених мелодій та пісень. На подвір’ї лунала музика, лилася українська пісня, а також знайшлося місце і для спогадів – гірких і веселих, теплих і щирих, – без яких життя людини втрачає свій сенс. І тепер вміст скриньки добрих згадок Михайла Пригожінського доповниться іще однією – про цей день та людей, які його люблять, цінують і поважають.