×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Ти одна і неподільна, Україно моя рідна!

27 Серпня 2019, 13:31

Серед усіх державних свят, що існують в Україні є одне, яке усі українці, незалежно від свого місця проживання та віросповідання, чекають з особливим трепетом – День Незалежності України.

Цього року наша держава відзначала 28 річницю з дня проголошення суверенності нашої держави. І, як і кожного року, в усіх клубах та любительських об’єднаннях району відбулися урочисті засідання, присвячені цьому святу та Дню Державного Прапора, який відзначався напередодні. Зокрема, в любительському об’єднанні «Горлиця» с.В.Яблунівка на святкове засідання було запрошено начальника відділу культури Березняківської ОТГ Людмилу Макову, директора будинку культури с.Березняки Оксану Левченко, художнього керівника вокального ансамблю «Калинонька» та директора В.Яблунівського будинку культури Валерія Козака, які брали безпосередню участь у заході.

Соціальний працівник Галина Кулик підготувала для ветеранів історичний екскурс, розповіла цікаві факти виникнення державної символіки та становлення української державності. Гості привітали ветеранів зі святами та побажали, щоб якнайшвидше здійснилися всі сподівання та найзаповітніші мрії українців. А ще на святковий захід була запрошена жителька села В.Яблунівка Катерина Семенова, яка пише вірші. Дню Незалежності вона присвятила твір, який дуже зворушив присутніх та викликав у ветеранів непідробні емоції гордості за свою державу.

Оскільки багато членів любительського об’єднання є учасниками  вокального ансамблю «Калинонька», святкування продовжилося концертною програмою. Ветерани виконували пісні про рідний край, його красу, багатство та силу духу українського народу. І, як і щоразу на свята, присутні пригощали один одного принесеними смаколиками.