×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Особливий серпень для соціальних робітників

21 Серпня 2019, 14:53

У територіальному центрі соціального обслуговування серпень – найбільш багатий на іменинників місяць. Зоряні Леви та Діви з особливим шармом прикрашають собою цей світ, а наші дівчата соціальні робітники ще й роблять його добрішим.

Так, сільський голова Костянтинівської сільської ради Олексій Шульга разом із директором терцентру Галиною Кравченко, заступником директора Оксаною Литвиненко, головою профкому Людмилою Жук організували для соціальних робітників вітання із їхніми серпневими іменинами.

Четверо чарівних жінок стали винуватцями святкового дійства, яке було присвячене тільки їм. Один соціальний робітник Валентина Терехова відзначала ювілейну дату, а ще троє – Марія Козубенко, Тетяна Богатирьова, Світлана Кудренко – зустрічали черговий рік свого життя.

Сільський голова Олексій Шульга побажав соціальним робітникам усіляких гараздів, подякував їм за роботу і вручив грамоти за плідну працю на ниві соціального захисту.

Натомість директор терцентру Галина Кравченко та заступник директора Оксана Литвиненко щиро привітали іменинниць та побажали жіночого щастя, тепла, здоров’я, безмежної радості, а також більше часу приділяти тільки собі. Голова профкому Людмила Жук також долучилася до вітань та на правах безпосереднього керівника соціальних робітників побажала їм не втомлюватися від роботи, продовжувати так само якісно надавати соціальні послуги своїм підопічним та, звісно, не забувати і про себе, про свої потреби та іноді піддаватися своїм жіночим примхам. Від терцентру іменинниці одержали подарунки та листівки, які зберігатимуть приємні спогади ще довго.

Такі моменти життя пам’ять зберігає на довго, адже завжди відрадно купатися у приємних словах, відчувати свою потрібність та повагу від колег. Тож цей серпень іменинниці позначать у своєму життєвому календарі як особливий місяць, коли вітання лилися рікою. І сподіваємося, що все сказане збудеться до наступного року.