×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Допоможемо ближньому

08 Серпня 2019, 14:13

У відділення організації надання натуральної та грошової адресної допомоги територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг ) Смілянського району за допомогою звертаються різні категорії  малозабезпечених громадян району. Це одинокі, інваліди різних категорій, неповні сім’ї, діти, що перебувають під опікою, багатодітні сім’ї.

З фонду відділення вони отримують одяг, взуття, при наявності- продукти харчування.

Поповнюється склад за рахунок благодійників, з якими ми постійно підтримуємо зв’язок. Вагому допомогу надає громадська організація «Комітет допомоги бідним і обездоленим» (м. Черкаси), Християнська Місія «Милосердя і здоров’я», благодійна організація «Коло друзів», відділення німецько-українського благодійного фонду «Тавіфа».

Як наслідок розміщених у різних громадських місцях оголошень про збір відділенням речей, до нас часто приносять вживаний одяг та взуття, іграшки

населення міста та району. Все, що отримуємо, ми роздаємо малозабезпеченим громадянам, які обслуговуються відділенням.

Напередодні нового навчального року звертаємося до жителів міста і району з проханням перебрати речі ваших дітей, які виросли зі свого одягу. Перед початком навчання у багатьох сімей з дітьми шкільного віку є потреба у одягові та взутті. Ми приймаємо все у чистому вигляді і таке, що можна носити ще іншим дітям.

Будемо вдячні за допомогу.