×

Діяльність РДА

Район сьогодні

В здоровому тілі - здоровий дух

07 Серпня 2019, 09:43

Нещодавно у відділенні денного перебування с.Ротмістрівка соціальний працівник Тамара Кривошея проводила з ветеранами бесіду щодо користі фізкультури та спорту для людей поважного віку. Саме ця бесіда надихнула ветеранів і вони запропонували соціальному працівнику організувати для них заняття з фізкультури.

Ініціативна та завзята Тамара Іванівна одразу пристала на таку пропозицію, домовилася про використання приміщення залу ЛФК, підготувала його та запросила ветерана педагогічної праці, вчителя фізкультури вищої категорії Хаврель Миколу Митрофановича поділитися своїми знаннями та вміннями.

«Потягнулись, нахилились, посміхнулись, раз, два, три!» Думаєте, таке зараз можна почути лише в крутих тренажерних залах? А от і ні! Це дружно вишикувались на заняття ветерани Ротмістрівки!

Після короткого інструктажу Микола Митрофанович розпочав заняття. За основу були взяті вправи з йоги, оскільки вони виявилися найбільш відповідними для поважних спортсменів. Ветерани повторювали за вчителем, із неабияким задоволенням та старанням виконуючи вправи.

А ще своїм досвідом поділилася Кисла Галина Василівна, яка після тяжкої хвороби завдяки фізичним вправам відновила своє здоров’я. Вона показала  всім присутнім вправи з використанням гімнастичної палиці.

Після активного заняття стомлені, але в прекрасному настрої ветерани завершили свою зустріч дружнім чаюванням, плануючи дату наступного заняття.