×

Діяльність РДА

Район сьогодні

ВІДКРИТТЯ "СОНЕЧКА" у с.БАЛАКЛЕЯ

25 Лютого 2013, 13:08

Сьогодні, коли держава визнає пріоритетну роль дошкільної освіти, створює належні умови для її здобуття, сприяє розвиткові та збереженню мережі дошкільних навчальних закладів, особливо приємно відмітити, що Смілянський район досягнув неабияких успіхів у вирішенні поставлених завдань. За два роки відчинили свої двері для малечі Малосмілянський дошкільний заклад «Дзвіночок», Холоднянський дошкільний заклад «Вогник», Великояблуніський дошкільний заклад «Яблунька». В Балаклеївському дитячому садку була добудована та введена в експлуатацію ще одна група.
І в ці сонячні, осінні дні в дошкіллі Смілянщини відбулися дві визначні події.
25 жовтня 2012 року в с. Балаклея був відкритий новий дошкільний заклад з теплою та яскравою назвою – «Сонечко». Для створення садочка була відведена частина шкільної будівлі. За підтримки голови райдержадміністрації Зайцева С.А., голови сільської ради Ковальської О.М., спонсорів та сільської громади був зроблений капітальний ремонт приміщення. Відповідно до сучасних вимог, затишно та привітно, оформлений інтер'єр садочка. Очолила ДНЗ «Сонечко» Куліш Н.О.- педагог з великим досвідом роботи, з невичерпним бажанням творити і дарувати дітям радість.
22 діток будуть відвідувати дошкільний заклад. Всі вони разом з батьками прийшли до садочка та прийняли участь у святкуванні.
На свято були запрошені багато гостей, вони привітали всіх присутніх з цією визначною подією, та вручили цінні подарунки для функціонування дитячого садка, а малечу порадували іграшками та солодощами.
26 жовтня 2012 року в селі Макіївка в дошкільному навчальному закладі «Сонечко» святкували відкриття ще однієї групи. Відтепер, як розповіла нам завідувачка ДНЗ Мосін А.М., в садочку буде діяти дві групи:
старша - в якій будуть навчатися діти 5-ти річного віку, що дасть змогу забезпечити належну підготовку до навчання в школі за програмою «Впевнений старт»;
змішана – тут перебуватимуть діти 3-4 річного віку, які разом з вихователем засвоюватимуть програму «Я у Світі».