×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Розпорядження від 27.03.2019 № 52 «Про організацію і проведення навчально-польових зборів із юнаками у 2019 році»

28 Березня 2019, 16:29

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я


27.03.2019                                                                                                                                                                                      № 52


Про організацію і  проведення

навчально-польових зборів із

юнаками  у 2019 році


Відповідно до пункту 4  статті 27, статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 8, 9 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», постанови Кабінету Міністрів України від 30.11.2000  №1770  «Про затвердження положень про допризовну підготовку і про підготовку призовників з військово-технічних спеціальностей», на виконання розпорядження облдержадміністрації від 19.03.2019 № 128 «Про організацію і  проведення навчально-польових зборів з юнаками  у 2019 році», з метою організованого проведення у 2019 році навчально-польових зборів з  юнаками 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів району:

1. Відділу освіти  районної державної адміністрації:

1) Організувати і провести триденні навчально-польові збори з юнаками випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів за рахунок навчального часу згідно з програмою предмету «Захист Вітчизни» з проведенням стрільб з автомата Калашникова.

2) Визначити строки та місце проведення навчально-польових зборів, кількість залучених учнів.

3) Проведення навчально-польових зборів закінчити до 22.04.2019.

4) Утворити комісії з перевірки готовності технічного стану навчальних об’єктів, прийому заліків, виконання установлених нормативів з допризовної підготовки.

5) Забезпечити безперебійне якісне харчування учнів та обслуговуючого персоналу під час проведення навчально-польових зборів.

6) Організувати підвезення учнів до місць проведення занять та стрільб і визначити відповідальних за безпеку життєдіяльності.

7)  Поінформувати  районну державну адміністрацію про виконання  розпорядження до 16.05.2019.

2. Смілянському об'єднаному міському військовому комісаріату в установленому порядку організувати і провести з юнаками загальноосвітніх навчальних закладів навчальні стрільби з обов’язковим проведенням стрільб з автомата Калашникова згідно з програмою предмета «Захист Вітчизни», розробити графік проведення цих стрільб та забезпечити необхідну кількість набоїв.

3. Комунальному некомерційному підприємству «Смілянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Смілянської районної ради сприяти забезпеченню учасників необхідним медичним обслуговуванням під час проведення навчально-польових зборів.

4. Відділу з питань цивільного захисту, оборонної, мобілізаційної  роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату райдержадміністрації під час проведення навчально-польових зборів з юнаками провести заняття з теми «Поводження з вибухонебезпечними предметами та предметами невідомого походження».

5. Контроль за виконанням  розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації  Глізнецова С.В. та відділ освіти районної державної адміністрації.

 

Перший заступник голови                                                      О. Пєчніков