×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Розпорядження від 26.03.2019 № 50 «Про закінчення опалювального сезону 2018-2019 років»

27 Березня 2019, 13:00

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

26.03.2019                                                                                                                                                                                         № 50

 

Про закінчення опалювального

сезону 2018-2019 років


Відповідно до пункту 1 статті 25, пункту 2 статті 20, статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 9, 12 Закону України «Про теплопостачання», постанови Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», згідно з Державними будівельними нормами і правилами, правилами технічної експлуатації, нормами санітарного законодавства та іншими нормативними документами, з метою своєчасного закінчення опалювального сезону:

1. Закінчити опалювальний сезон в дошкільних закладах, установах освіти та медицини, закладах культури, медицини та житлових будинках, за умови, що середньодобова температура повітря не нижче +8 ?С протягом трьох діб.

2. В разі зниження середньодобової температури повітря нижче +8?С протягом трьох діб, під особисту відповідальність керівників підприємств, організацій та установ району для підтримки належного температурного режиму в межах затверджених лімітів, дозволити підігрів приміщень в дошкільних закладах, установах освіти та медицини.

3. Рекомендувати керівникам установ, організацій і підприємств, сільським головам забезпечити своєчасне завершення опалювального сезону.

4. Контроль за виконанням розпорядження  залишаю за собою та покладаю на відділ економіки та житлово-комунального господарства райдержадміністрації.

 

Перший заступник голови                                                        О.Пєчніков