×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Гендерне виховання дошкільників

28 Лютого 2019, 09:41

Питання гендерного виховання стають небайдужими для дитини з того моменту, як вона починає усвідомлювати свою статеву належність, розуміти, що вона не лише дитина, а хлопчик або дівчинка. Статева ідентифікація – один з найважливіших елементів становлення особистості дитини, який впливає на все її подальше життя.

Тому 21 лютого 2019 року відповідно до річного плану відділу освіти на базі Балаклеївського закладу дошкільної освіти № 9 «Берізка» відбулося методичне об’єднання вихователів різновікових груп на тему «Організація життя дітей в закладах дошкільної освіти з урахуванням гендерних особливостей». Методист районного методичного кабінету Подвиг В.М. ознайомила присутніх з метою та завданнями гендерного виховання дошкільників, вихователь закладу дошкільної освіти Куліш Я.Д. провела з дітьми молодшої групи заняття «Такі різні хлопчики та дівчатка». Вихователь продемонструвала учасникам методичного об’єднання різні методи та прийоми роботи з дітьми: психологічний етюд «Друзі», розгляд та обговорення картинки, малорухливу гра «Плескаємо – тупаємо», дидактичні ігри  «Чиї це речі?», «Підбери одяг для Сергійка та Марійки» тощо.

Наприкінці зібрання методист РМК провела з присутніми вправи «Ми з тобою схожі…», «Що нас об’єднує і в чому ми індивідуальні», гру-рухавку «Хто я?», «Білочки та будиночки», «Вовк і заєць» та разом з учасниками методобєднання підвела підсумок заходу.

 

Методист Подвиг В.М.