×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Краєзнавча імпреза

26 Лютого 2019, 10:39

   Студенти з університету ІІІ  віку «Осіннє золото», що діє в селі Балаклея, щотижня з нетерпінням чекають на нову зустріч. От і цього разу декан університету, соціальний працівник Тамара Лихолай познайомила своїх підопічних з інформаційним календарем про видатних діячів та визначні події Черкащини, які відзначаються в цьому році.

  На заняття запросили лектора - бібліотекаря сільської бібліотеки Іраїду Бондаренко. Вона  підготувала краєзнавчу імпрезу «Літературний пікнік», яку присвятила пам’ятним літературним датам Черкащини 2019-го року. Слухачі дізналися не тільки про знаних письменників та поетів, а й невідомих широкому загалу.  Зупинилася, зокрема,  на творчому доробку відомого земляка Олексія Озірного, який відомий не лише у літературних колах, а й у свій час обіймав посаду заступника голови Смілянської райдержадміністрації.

  Оскільки однієї лекції замало для того, щоб хоча б назвати імена усіх письменників рідного краю, тож поважні студенти вирішили продовжити цикл занять, присвячених літературній спадщині Черкащини.

 

Лілія Маслюк, завідуюча Балаклеївською сільською бібліотекою