×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Якісні дороги: капітальний ремонт країни

26 Лютого 2019, 08:45

Уряд цього року фінансує ремонт більш ніж 3?500 км українських автошляхів. Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман неодноразово заявляв, що якісний ремонт українських доріг є одним із пріоритетів Уряду. Протягом 10 років будівництво, капітальний ремонт і реконструкція доріг у країні майже не проводились. Починаючи від 2016 року, фінансування дорожньої галузі щорічно зростає.

content_22_Cherkasy-3 

«Це – частина реалізації нашої стратегії: за п’ять років з’єднати всі обласні центри України. Наголошую: українці мають право їздити і зрештою – їздитимуть добрими дорогами»,?– заявив Прем’єр-міністр Володимир Гройсман

Від цього року Укравтодор відповідальний за ремонт і утримання доріг тільки державного значення. Кошти для реконструкції шляхів місцевого значення передають через Дорожній фонд на місця, і вже місцева влада визначає, ремонт яких доріг є пріоритетним для цього регіону. Цьогоріч на ремонти і будівництво шляхів спрямовано близько 46 млрд грн, з них 11,5 передають у регіони на ремонт місцевих доріг.

Загалом цього року на проведення дорожніх робіт у Черкаській області держава виділила близько 832 млн грн на 48,5 км шляхів. Зокрема, на ремонт ділянок доріг Н?01 Київ – Знам’янка, мосту через р. Дніпро на дорозі Н?16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань, дороги М?12 Стрий – Кіровоград – Кропивницький – Знам’янка, Р?10 Канів – Чигирин – Кременчук із ремонтом мосту через р. Рось.

Завдання, яке ставить Уряд,?– за п’ять років з’єднати якісними дорогами усі обласні центри. Дороги уже будують за новими стандартами, під суворим контролем і за новими жорсткими вимогами до підрядників. У проекті бюджету на 2019 рік Урядом передбачені рекордні 55,6 млрд грн на дорожню галузь, із них 14,7 млрд грн – на місцеві шляхи. Ще 2,5 млрд грн піде на безпеку дорожнього руху.

За інформацією офіційного веб-сайту децентралізації