×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Партнерство – запорука успіху

21 Лютого 2019, 23:08

    21 лютого відбувся семінар бібліотечних працівників району «Партнерство – запорука успіху розвитку бібліотечної справи».

    На ньому розглядалися питання пов’язані із процедурою реорганізації бібліотек РЦБС у зв’язку з утворенням об’єднаних територіальних громад. Виступ завідуючої сектору культури Смілянської райдержадміністрації – Алли Михайлівни Нечипоренко викликав жваве обговорення нагальних питань, які сьогодні хвилюють працівників бібліотечної сфери району у зв’язку з великими змінами, які відбуваються в бібліотеках ОТГ.

    В рамках семінару також пройшло засідання клубу «Літературна світлиця». Цього разу до районної бібліотеки завітав молодий письменник, наш земляк Іван Герасименко. Він розповів про свій життєвий і творчий шлях. Цю книгу письменник подарував усім бібліотекам району. Також презентував своє літературно-художнє видання «Намисто». Його твори «Заради цього варто жити», «Бидло», «Шлях», «Намисто» є у фонді районної бібліотеки. Для зацікавлених читачів пропонуємо ознайомитися з ними.

  До семінару методистом Вікторією Пономарьовою було підготовлено презентацію «Життя, як пісня, що не віддзвенить», присвячену 70-річчю від дня народження українського композитора Володимира Івасюка.

    Також фільм, присвячений 100-річчю Національної бібліотеки імені В.Вернадського «Після сторіччя – новий виток».

    Традиційно було підготовлено «Бібліофлешку» з пакетом документів, що регулюють діяльність бібліотек та інші методичні матеріали.

 

                                                                 Аліса Тищенко,
                                                                 директор Смілянської РЦБС та
                                                                 Аліна Бартеньєва,
                                                                 бібліотекар провідний Смілянської РЦБС