×

Діяльність РДА

Район сьогодні

«Наші герої не вмирають ніколи!»

21 Лютого 2019, 08:47

Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину.

Серед Небесної Сотні  були як зовсім юні, так і вже сиві люди з усіх куточків України -  від  сходу до заходу, від півдня до півночі. Небесна Сотня об’єднала  в собі народ усієї Соборної України.

У Пастирській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів відбулися заходи з метою вшанування мужності і героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України та виховання патріотичної свідомості учнів.

Протягом тижня було організовано конкурс плакатів «Герої не вмирають», в якому прийняли участь 2-9 класи. У класних колективах пройшли виховні години «Наші герої не вмирають ніколи!»

20 лютого учні  прийшли до школи з жовто-блакитними кульками – як символ пам’яті про патріотів, які відійшли у вічність. Діти взяти участь у флешмобі «Хоч душі в вічність відійшли, та пам’ять в серці не згасає…», аби вшанувати подвиг учасників Революції Гідності та увічнити пам’ять Героїв Небесної Сотні. Цього скорботного дня також було організовано та проведено  інформаційний захід «Герої не вмирають…Просто йдуть..» для учнів 1-9 класів. «Мільйони українців віддали свої життя за власну націю і державу. Захисники нашої Вітчизни поклали душу і тіло на вівтар свободи своєї країни і ми про це повинні завжди пам’ятати!», підсумували учні.

 

Пастирська ЗОШ  І-ІІ ст.