×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Чергова зустріч у дружньому товаристві

20 Лютого 2019, 17:26

  20 лютого члени клубу за інтересами «Берегиня», що діє при Костянтинівській сільській бібліотеці, зібралися на чергове засідання.

  Голова ради ветеранів Галина Попова привітала Зінаїду Аркушенко та Галину Яшник з 80-річним ювілеєм – народилися обоє 18 лютого 1939 року.

  Присутній на засіданні отець Ахіла , настоятель храму Воскресіння Христа Спасителя, поінформував  присутніх, що церковний приход села Костянтинівка має намір перейти до української помісної православної церкви.

  Згадували на засіданні про трагічні події,що відбулися в нашій країні в лютому 2014 року – про подвиг Небесної Сотні. Таїса Аркуша зачитала вірша, якого сама написала під впливом подій на Майдані. Члени клубу вшанували пам'ять про загиблих героїв хвилиною мовчання.

  Про відзначення Міжнародного дня рідної мови 21 лютого учасники зібрання дізналися з переглянутої електронної презентації та репортажу з книжкової виставки «Де звучить рідна мова – живе український народ».

   Відбулася прем’єра книги Світлани Талан «Ми завжди були разом».

  Катерина Штейн розповіла, якою буде погода найближчими днями. Вона торкнулася теми виборів Президента України 2019, а також люб’язно подарувала бібліотеці вишитий Державний Герб України.

  Павло Клименко теж повів розмову про президентські вибори.

  Олександр Панасенко розповів про український споживчий кошик.

  Учасниці вокального ансамблю «Райдуга» (керівники Надія Березняк та Анатолій Матвієць) подарували присутнім пісні у своєму виконанні.

 

Лариса Тищенко, завідуюча Костянтинівською сільською бібліотекою