×

Діяльність РДА

Район сьогодні

«Афганістан – пам'ять і вічний смуток!»

18 Лютого 2019, 09:53

  Ранок 15 лютого в Балаклеї розпочався святковими богослужіннями та освяченням води на честь одного з найважливіших релігійних свят - Стрітення Господнього. Після святкового дійства члени любительського об’єднання «Затишок», жителі села зібралися в будинку культури, щоб вшанувати учасників бойових дій на території інших держав та з нагоди 30-річчя виведення військ з території Афганістану.

  Ведучі заходу: завідуюча музеєм  Тамара Лихолай та бібліотекар сільської бібліотеки Іраїда Бондаренко, повернули присутніх в ті далекі  роки, які назавжди змінили долі тисяч людей.

  Афганська війна залишила невиліковну рану у серцях тих, хто брав участь у бойових діях, щодня втрачав друзів, синів чи батьків. Воїни – інтернаціоналісти:  Павло Коваль, Олег Новіцький, Микола Панченко ділилися нелегкими спогадами. Та війна так чи інакше вплинула на їхнє життя і в першу чергу на здоров’я. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх полеглих в боях та тих, що відійшли у вічність, серед них і наш односелець Юрій Бачкала.

  Для тих, хто брав участь у бойових діях, ця війна назавжди залишиться обпаленою юністю, посивілою молодістю, болючим спогадом та пізнанням справжньої чоловічої дружби.

  На захід завітали і гості: голова Смілянської районної ради Володимир Грошев та голова Балаклеївської об’єднаної територіальної громади Ростислав Ситнік.

  Члени любительського об’єднання тепло вітали своїх односельців, ветеранів – афганців та дякували за нелегкі спогади, а юні учасники художньої самодіяльності подарували всім присутнім пісенні та танцювальні виступи.

 

Лілія Маслюк, завідуюча Балаклеївською сільською бібліотекою