×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Цікаві теми для розмов на засіданні клубу

07 Лютого 2019, 11:29

  Члени клубу за інтересами «Берегиня», що діє при Костянтинівській сільській бібліотеці, 6 лютого 2019 року зібралися на чергову зустріч.

  Голова ради ветеранів Галина Попова привітала членів клубу, які нещодавно відсвяткували свої дні народження.

  На засідання клубу завітав сільський голова Олексій Шульга. Він розповів про утворення територіальних громад, на якій стадії вирішення знаходиться це питання у Костянтинівській сільській раді,  дав відповіді на запитання учасників зібрання.

  Цього разу з електронної презентації присутні дізналися про видатну українську художницю Марію Примаченко — представницю «наївного мистецтва». В 2019 році виповнилося 110 років від дня її народження. Геніальна художниця створила власний мистецький стиль, якій увібрав у себе усі художні стилі ХХ століття, це імпресіонізм, неоромантизм та експресіонізм. Її твори визнані геніальними не тільки в Україні, але й у світі. Сам Пабло Пікассо зазначив, що, якби вона жила у Франції, могла б стати відомішою, ніж він.

  Познайомилися члени клубу з новою книгою Дарини Гнатко «Мазуревичі».

  Павло Клименко торкнувся актуальної теми: президентських виборів 2019, чим викликав палку дискусію у членів клубу.

  Олександр Панасенко розповів про життєвий шлях улюбленого мільйонами артиста і режисера Василя Бикова.

  Таїса Аркуша розповіла, як вона готує рогалики з яблуками.

  Пісні  у виконанні учасниць вокального жіночого ансамблю «Райдуга» (керівники Надія Березняк та Валерій Матвієць) стали музичними родзинками засідання клубу.

 

Лариса Тищенко, завідуюча Костянтинівською сільською бібліотекою