×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Гра – ефективний засіб розвитку дошкільників

11 Грудня 2018, 10:10

З метою активізації знань педагогів з питань організації ігрової діяльності, сприяння підвищенню рівня педагогічної майстерності та відповідно до річного плану відділу освіти 5 грудня 2018 року на базі закладу дошкільної освіти № 9 «Берізка» Балаклеївської сільської ради відбувся семінар-практикум для вихователів Смілянського району на тему «Гра як провідна діяльність та форма організації життя дошкільників». В ході заходу методист РМК Подвиг В.М. провела з педагогами семінарське заняття «Граємо з дітьми залюбки», в ході якого з педагогами були проведені такі вправи, як бліц-опитування «Хто найшвидше відповість», гра «Емоційні відтінки», в ході якої вихователям було запропоновано розповісти кілька рядків знайомого віршованого твору уявивши шматочок лимону в роті, як освідчення в коханні, коли заходиш у льодяну воду, з важким вантажем на плечах, як робот, іноземець, черепаха тощо. Також цікавими були вправа «Чарівна скринька», під час якої вихователі висловлювались щодо користі, яку вони отримали в ході семінару; вправа «Потисни руку тому, хто навпроти», в якій педагоги дякували своїм колегам і дарувати компліменти.

Під час інформаційної хвилинки вихователь Носачівського закладу дошкільної освіти № 20 «Ромашка» Щавій Т.І. запропонувала присутнім теоретичне повідомлення із презентацією на тему «Гра – ефективний засіб розвитку дитини». А вихователь Балаклеївського закладу дошкільної освіти «Сонечко» Чернаєнко В.П. провела з вихователями різноманітні дидактичні, пальчикові та рухливі ігри.

Цікавим моментом був перегляд сюжетно-рольової гри «Банк» з дошкільнятами старшої групи, яку провела вихователь Балаклеївського закладу дошкільної освіти № 9 «Берізка» Ластівка В.В.

Підсумком семінару став «круглий стіл», під час якого педагоги району ділилися своїми враженнями від перегляду сюжетно-рольової гри та семінару загалом.

 

Подвиг В.М., методист РМК