×

Діяльність РДА

Район сьогодні

УКРАЇНСЬКА ПІСНЯ – ДУХОВНЕ ОБЛИЧЧЯ НАЦІЇ

30 Листопада 2018, 12:43

Українська пісня – це душа нашого народу. Це геніальна поетична біографія невмирущої нації. Вона літературна, музична, сповнена чарівної мелодії.

Любов та невмирущу пошану до української культури було продемонстровано на фестивалі патріотичної пісні «Співуча моя Україна», який у середу, 28 листопада 2018 року, об’єднав всю дружну родину Носачівської ЗОШ I-IIIступенів.

Чарівні ведучі Щербак Алла, учениця 9 класу, і Сулима Анастасія, учениця 6 класу, відзначили, що треба любити українську мелодію, популяризувати її. А учні 2-11 класів заспівали, показали, якою красивою і милозвучною може бути пісня. У залі лунали такі пісні: «Одна калина» (11 клас), «Україна моя» (10 клас), «Присяги двічі не дають» (9 клас), «Я не втомився» (8-7 класи), «Хай живе Україна» (6 клас), «Музика рідного дому», «Квітуча Україна» (5 клас), «На ромашковому полі» (4 клас), «Гей, там, на горі, Січ іде» (3 клас), «Я малюю» (2 клас).

Фестиваль підсилили яскраві патріотичні відео, що продемонстрували героїзм українського народу, його любов до неньки-України. Завдяки старанням учнів та класних керівників, які допомагали їм підготуватись до фестивалю, усі поринули у святкову атмосферу, змогли відчути феєрію свята.

 

 

Євгенія Гуртова,

педагог-організатор

Носачівської ЗОШ I-III ступенів