×

Діяльність РДА

Район сьогодні

«Люди поважного віку – це мудрості стигла пора»

08 Жовтня 2018, 08:56

  З  нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана в університеті ІІІ віку «Осіннє золото» села Балаклея пройшло свято «Люди поважного віку – це мудрості стигла пора». Відкрила свято словами вітань декан університету Тамара Лихолай.

  Ведучі бібліотекар сільської бібліотеки Іраїда Бондаренко та студентка університету Наталія Соколова  у віршах та прозі віншували присутніх.

  Як відомо, ні одне свято не проходить без почесних гостей. Тож запрошували до слова  голову районної ради Володимира Грошева разом з головою районної організації ветеранів Сергієм Латенком вітати  студентів - ветеранів. Від імені депутатів сільської ради вітала присутніх Лариса Зоріна.

  Привітала своїх слухачів і ректор університету Галина Кравченко.

  Звісно, яке ж свято буває без пісні та танцю. Поважних студентів вітали аматорський фольклорний колектив «Срібляни» Балаклеївського будинку культури, а від юних  хореографів Насті Конаржевської та Олега Авраменка були запальні танки та пісні, звучали вітальні віршовані рядки ветеранам педагогічної ниви напередодні Дня працівників освіти, яким подарували квіти та подарунки.

  Додали святкового настрою і самі студенти. Лунали пісні у виконанні Умарджана Мамаджанова, Олени Мельникової, гуморески читала Тамара Решетняк. А самим наймудрішим студентам Володимиру Павлюку та Умарджану Мамаджанову ректор університету Галина Кравченко вручила подарунки. Продовжилося свято за щедрим столом, де кожна господиня продемонструвала свої таланти.

   Сподіваємося, що проведене свято переросте у щоденну потребу робити добро, дарувати теплі слова та увагу людям поважного віку не тільки у свято, а щодня.

 

Лілія Маслюк, завідуюча Балаклеївською сільською бібліотекою