×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Олімпійський тиждень у Березняківській школі

18 Вересня 2018, 10:18

Цікаво і яскраво пройшов Олімпійський тиждень у Березняківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. Розпочався він урочистим відкриттям, на якому міфологічний «Зевс» та «давньогрецькі богині» розповіли дітям про історію Олімпійських ігор. Були дотримані і олімпійські традиції: підняття прапору та запалення  олімпійського вогню кращими спортсменами школи.

Тиждень пройшов під олімпійським гаслом «Швидше, вище, сильніше!» та був сповнений різноманітними спортивними заходами, серед яких найбільше запам’яталися:  гра у волейбол команд дівчаток-старшокласниць та вчителів школи, змагання з дартсу та шашок між учнями 5 - 6 класів, спортивні змагання між учнями 4-го класу та їхніми батьками, сеанс одночасної гри у шахи та шашки з охочими учнями та вчителями, проведений ученицею 11 класу, призеркою численних змагань з шахів Срібною Владімірою. Протягом тижня всі учні мали можливість на уроках фізкультури випробувати себе в олімпійських видах спорту та взяти участь у творчому проекті «Спорт у моєму житті».

Для молодших школярів Олімпійський тиждень завершився цікавими   естафетами, а для учнів 5 – 11 класів – великим олімпійським квестом. 7 учнівських команд та команда вчителів успішно пройшли спортивні, інтелектуальні та творчі випробовування на десяти станціях. Учасники квесту продемонстрували гарні знання традицій Олімпійських ігор, виконали цікаві творчі завдання та показали чудові результати у спортивних випробовуваннях.

Закінчився Олімпійський тиждень урочистим закриттям, підведенням підсумків та нагородженням переможців.

Дякуємо усім дітям і дорослим за небайдужість та активність! Особлива подяка головним організаторам Олімпійського тижня – вчителю фізичної культури Пехітову Миколі Сергійовичу та педагогу-організатору Соловйовій Вікторії Володимирівні за високий рівень проведення тижня!

                                                                              Адміністрація  школи