×

Діяльність РДА

Район сьогодні

День знань в Університеті ІІІ віку

05 Вересня 2018, 16:30

   Барвистий вересень покликав на навчання слухачів Університету ІІІ віку «Осіннє золото», що діє в селі Балаклея. 4 вересня до університетської  родини долучилися першокурсники.

   Свято першого дзвінка відкрили ведучі Іраіда Бондаренко, бібліотекар сільської бібліотеки  і Людмила Моровик, хореограф сільського  будинку культури та запросили до вітального слова ректора Університету, директора територіального центру Галину Кравченко, яка тепло привітала слухачів з початком навчального року, побажавши міцного здоров’я, успіхів, прагнення до пізнання нового та активного довголіття, познайомила із змістом навчальної програми.  В цьому році слухачі вивчатимуть курс «Краєзнавство і народознавство», а також щомісяця для них будуть проводитися години здоров’я фахівцем із ЛФК Галиною Слободяник.  Заступник директора Оксана Литвиненко зачитала наказ про зарахування до Університету слухачів. А потім продзвенів, мов пташиний ніжний спів, перший дзвоник від першокурсниці Любові Фурман та запросив поважних студентів до навчання.

   На святі були присутні гості - сільський голова Ростислав Ситнік, секретар сільської ради Олена Благовісна,  які вітали своїх односельців – студентів з святом та подарували солодощі.

   Також на урочистості прибули районні гості - голова районної ради Володимир Грошев, заступник голови райдержадміністрації Сергій Глізнецов, голова районної ветеранської організації Сергій Латенко, які щиро  привітали балаклеївських студентів з новим навчальним роком, подарували канцелярські набори для студентів, солодкі подарунки та обіцяли і надалі підтримувати і допомагати вивчати рідний край, організовуючи цікаві екскурсії та подорожі.

   Продовжили  свято музичні вітання від жіночого  вокального тріо «Вербиченька» Смілянського  міського будинку культури.

   Музичний супровід свята забезпечила директор сільського будинку культури Лариса Зоріна, а  декан Університету ІІІ віку, соціальний працівник Тамара Лихолай запросила всіх присутніх на чай з солодощами.

 

Лілія Маслюк, завідуюча Балаклеївською сільською бібліотекою