×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Свято села в Малому Старосіллі

28 Серпня 2018, 15:15

  Ось і настав багряний  красень місяць серпень, коли в кожному селі киплять польові роботи, збирання урожаю. Але 19 серпня  в Малому Старосіллі  вся робота завмерла, не тому що неділя, а тому що  в  селі свято – День села.  Розпочали святкування із забав. Для всіх бажаючих цілий день працював безкоштовний батут та інші атракціони. Зацікавлені малостаросільці провели тенісний турнір.  Переможці за призові місця отримали грошові премії.  Далі дві  чарівні ведучі (Романюк Юлія та Кузніцова Наталія) розпочали концертну програму „Моє село- ти рідне і єдине”. І першою, хто висловив свої слова любові до рідного села це була сільський  голова  Вікторжевська Таїсія  Михайлівна.

  Завітали на свято і гості – це головний спеціаліст департаменту  регіонального розвитку Черкаської облдержадміністрації  Ковальська Олена Миколаївна, сільський голова села Балаклея Ситнік Ростислав Олексійович та депутати районної ради: Мельник Василь Миколайович та Грозний Валерій Вікторович.

  Дзвінкоголосі  Зварич Божена, Владислав Іршенко та  Романюк Юлія дарували малостаросільцям та гостям пісенні подарунки, а танцювальний колектив „Лідер” (художній керівник Людмила Сюмак) представив чудові, оригінальні  танцювальні композиції. Додала гумору у концертну програму Крекотень Юлія Лук’янівна.  Жителька села Ящук Тетяна представила  цікаву презентацію про село „Мале Старосілля у фотографіях”.

  На  хліб на сіль, на щире слово, на мудру бесіду завітали і сусіди з Балаклеї та Текліно та не з порожніми руками, а з гарними піснями та побажаннями.  

  Також всі бажаючі відвідали експозицію „Українська хата”, яку організувала  директор Малостаросільського сільського будинку культури Родовікова Галина за сприяння небайдужих односельців.

  За нашою сільською традицією  пишний коровай та смачні пироги, які випекли Галина Ромашина та працівники ДНЗ „Вишенька”,  розділили між усіма присутніми.

  Виконавчий комітет Малостаросільської сільської ради  відзначив грамотами:

  1. За вагомий внесок в соціально-економічний розвиток села та спонсорську допомогу до свят села нагороджені : , товариство „Альфа Агро КВГ”, ДП Смілянський лісгосп „Будянське лісництво”  Харченко Віктор Дмитрович,  депутат районної ради Грозний Валерій Вікторович.

  2. За активну участь в житті села та благоустрою населеного пункту нагороджені депутати :

Крисенко Віктор Володимирович, Іршенко Василь Петрович, Ящук Оксана Володимирівна, Голубець Валентина Кіндратівна та житель села Зайцев Микола.

3.    За самовіданну та натхненну працю нагороджені вчитель української мови та літератури Мальована Ліна Володимирівна та помічник вихователя ДНЗ „Вишенька” Кисіль Галина Петрівна.

  4. За активну участь в житті села  нагороджений танцювальний колектив „Лідер” художній керівник Людмила Сюмак та  учасники художньої самодіяльності: Антонченко Крістіна, Погрібна Аня, Зварич Божена та Владік Іршенко, Найда Міша. Крім грамот колектив та учасники художньої самодіяльності отримали грошові премії.

  Після закінчення концертної програми всіх запросили пригоститися смачною козацькою кашею та варениками, які  приготували наші кухарі Холоденко Тетяна та Грозна Ніна.  Коли прийшов час  засвітитися зіркам, то малостаросільці відпустили у небо небесні вогники з бажаннями . А потім ще півночі танцювали на дискотеці.

  Сільський голова та виконавчий комітет Малого Старосілля щиро вдячні спонсорам даного свята: товариству „Альфа Агро КВГ”, ДП Смілянському лісгоспу „Будянське лісництво”  Харченко Віктору Дмитровичу,  депутату районної ради Грозному Валерію Вікторовичу, приватним підприємцям Петренко Леоніду та Придаток Людмилі та Анатолію, жителю села Сіленко Володимиру Миколайовичу. Бажаємо їм міцного здоров’я, довголіття, миру, процвітання, нехай біда оминає стороною ваші оселі, а кожен день приносить тільки добрі новини!

  Рідна батьківська хата, рідне село, знайома стежина у полі, ясні зорі, тихі води – це все наша Україна. Любімо ж свій край всім серцем, робімо все необхідне для процвітання нашої батьківщини та нашого села!

 

Антоніна Колташова ,

бібліотекар Малостаросільської сільської бібліотеки