×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Сільська книгозбірня отримала подяку

23 Серпня 2018, 13:26

  22 серпня 2018 року в Плосківському сільському будинку культури відбулося урочисте зібрання з нагоди святкування Дня Державного прапора України та Дня Незалежності України. Грамотами і подяками відзначали кращих працівників Смілянського району, установи і організації.

  Отримала подяку і Костянтинівська сільська бібліотека за активну роботу з впорядкування територій, відновлення закладів соціальної сфери, збереження та відновлення об’єктів історичної та культурної спадщини.

  Ця подяка результат роботи усієї громади Костянтинівської сільської ради. Після пожежі, що сталася в жовтні 2016 року від приміщення сільської бібліотеки залишилися руїни. Завдяки зусиллям сільського голови Олексія Шульги (бажаємо йому скорішого одужання), депутатського корпусу, виконавчого комітету сільської ради, бувшого головного бухгалтера Любові Голобокої (бажаємо, щоб їй легко працювалося на новій посаді) розпочалася робота по відновленню закладу культури. В короткі терміни підрядником Геннадієм Діхтярем були виконані ремонтні роботи і новий 2018 рік бібліотека святкувала в рідних стінах.

  Вдалося зберегти основну частину книжкового фонду, матеріальну базу, виставку подарованих робіт. Відвідувачі бібліотеки говорять, що заклад став кращим, ніж був до вогняного лиха.

  Дякую всім, хто підтримав сільську книгозбірню у тяжку годину: працівникам сільського ФАПу, які прихистили бібліотеку, коли в згорілому приміщенні працювати не було ніякої можливості, голові ради ветеранів Галині Поповій, постійним читачам бібліотеки та жителям села, які підтримали і надихнули на прагнення відродити осередок культури нашого села.

   Це наша з вами спільна перемога! У єдності наша сила!

 

Лариса Тищенко, завідуюча Костянтинівською сільською бібліотекою