×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Літературні подарунки поетеси

23 Серпня 2018, 13:04

  Днями до Балаклеївської сільської бібліотеки завітала Валентина Мандрика, місцева поетеса, відмінник освіти, учитель - методист Балаклеївської спеціалізованої школи № 1  І-ІІІ ступенів ім. Є. Гуглі та поділилася радісною новиною. Щойно вийшла з друку її нова збірка «Мого дитинства казка», яку вона люб’язно подарувала бібліотеці.

  Нова збірка віршів  присвячена одвічним цінностям людини – любові до ближнього, родині, мові, рідному краю. Поезія Валентини Мандрики  змушує  читача задуматись над тим, що залишає по собі людина. Як  справжній митець, Валентина Мандрика зуміла віднайти поетичні образи в найбуденніших речах: « … У долині, де річка і став,

  Любі пахощі ніжних отав…» («Балаклея»), «Хай ранок Вас пестить, як землю святу і день пробіга без утоми» («Мамі»), «У шкільному костюмчику вересень, Як хлопчисько, стоіть за вікном» («Першовересень»).

  Також поповнять краєзнавчий фонд нашої бібліотеки новий випуск часопису «Апокриф», де надруковані декілька поезій Валентини Мандрики, збірка духовних поезій та роздумів «Закон для щастя Возлюби!», серед укладачів якої В. Мандрика та книга відомого українського літератора, сценариста Олександра Денисенка «Тарас. Повернення» про найтяжчі миті життя генія українського народу Тараса Шевченка.

  Працівники бібліотеки щиро дякують Валентині Михайлівні Мандриці за її доброту, щедрість душі, щирість у спілкуванні і бажають від себе особисто та від усіх читачів - поціновувачів поетичного слова нових творчих злетів, щедрих спонсорів для видання майбутніх збірок, а всіх бажаючих запрошуємо в бібліотеку для ознайомлення з краєзнавчими  новинками.

 

Лілія Маслюк, завідуюча Балаклеївською сільською бібліотекою