×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Балаклеївська бібліотека виграла унікальне видання

11 Липня 2018, 12:43

  До Балаклеївської сільської бібліотеки надійшла пізнавальна книга для дітей та підлітків «Це зробила вона», яка щойно побачила світ. Ця книга – подарунок для вас, наші читачі. Завдячуємо ми цим благодійній організації «Благодійний Фонд «Бібліотечна країна», яка надала змогу прийняти участь бібліотекам у конкурсі та виграти цю книгу. Партнер фонду «Нова Пошта» безкоштовно доставив книгу на адресу бібліотеки.

  Це перша ілюстрована книга про видатних жінок - українок. Їхні життєві історії спонукатимуть вас поринути у різні часи та епохи. Ви прочитаєте про 50 успішних жінок, що вже стали частиною історії нашої країни. Над книгою близько року невтомно працювали 120 талановитих авторів, щоб ви мали змогу на 104 сторінках прочитати про успіх, натхнення й наснагу йти до своєї мети. «Це зробила вона». Це зможете зробити і ви, дівчата, бо  маєте приклади для наслідування, які доводять, що жінці підвладне все!

  Особливістю цього видання є те, що використання обох картонних палітурок книжки можливе як трафарет для стенсилів. Видавці вважають, що використання гасел книжки як стенсилів не тільки спонукатиме дівчаток іти до поставленої мети, а й боротиметься зі зневагою до внеску українських жінок у житті суспільства.

  Тож завітайте до нашої бібліотеки для ознайомлення з унікальним виданням «Це зробила вона»!

 

Лілія Маслюк, завідуюча Балаклеївською сільською бібліотекою