×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Підсумки табірної зміни – 2018 у Березняківській ЗОШ

18 Червня 2018, 10:57

Літні канікули – найулюбленіша пора школярів. Для багатьох дітей  вони розпочинаються у пришкільних літніх таборах. Цьогоріч пришкільним відпочинком було охоплено 96 учнів нашої школи. Такий показник найвищий у Смілянському районі.

 У нас працювали три табори відпочинку: «Веселка» для учнів початкових класів (директор табору Чичук Р.П.); для учнів середніх та старших класів відповідно до їхніх схильностей – англомовний «Пізнайко» (директор – Концеба Л.С.) та спортивний «Старт» (директор – Купець О.Д.).

Я дякую педагогам і працівникам усіх таборів за створені умови для повноцінного цікавого змістовного відпочинку школярів. Діти залучалися до участі у спортивних змаганнях, конкурсах, розважальних програмах, концертах, екскурсіях тощо.

Надзвичайно важливо й те, що завдяки спонсорській допомозі ми зуміли організувати повноцінне, вітамінізоване, відповідне до норм харчування наших табірників. Вартість харчодня на одну дитину склала 40 гривень.

Я щиро дякую нашим спонсорам і всім, хто долучився до організації якісного відпочинку дітей у пришкільних таборах: сільському голові Н.В.Гончаренко  (спонсорська допомога сільської ради  10 000 грн.); ТОВ «Мейк Агро» за виділені на харчування 15 000 грн., молоко, мед та забезпечення транспортом; підприємцям та фермерам села  (О.А.Пісковому, В.В. Запорожцю, В.В.Ніщук, В.В.Павлушину, О.О.Клименку, В.А.Онищенку, О.Ю.Менделуцу); батькам учнів; працівникам сільського Будинку культури.

Завдяки зусиллям багатьох дорослих за 14 днів активного відпочинку у пришкільних таборах наші діти набралися сил і позитивних вражень, зміцнили здоров’я, здружилися, розвинули свої таланти і здібності.  Відгуки дітей та їхніх батьків про відпочинок в пришкільних таборах дуже позитивні. І це найвища оцінка організації табірної зміни - 2018!

                                                              Гнатенко В.А., директор школи