×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Триває прийом заявок на участь у другому наборі Школи МСП

15 Червня 2018, 10:38

Повідомляємо, що в рамках реалізації Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2017 - 2020 роки та Програми реалізації Стратегії, розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2018 - 2020 роки обласна державна адміністрація спільно із Черкаською агенцією регіонального розвитку та Фондом Василя Хмельницького К.Fund оголошує набір до другої в області Школи малого і середнього підприємництва (далі - Школа МСП).

Основною метою Школи МСП є сприяння розвитку підприємництва за рахунок надання якісних своєчасних знань та практичних ефективних навичок підприємцям з різним рівнем досвіду .

Під час проходження навчання у слухачів буде змога отримати нові знання і відповіді на хвилюючі запитання та якісну консультацію фахівців.

Програма навчання в Школі МСП передбачає 9-денний інтенсивний курс з основних напрямів організації бізнесу та підприємницької діяльності.

Після інтенсивного курсу протягом 3 тижнів слухачі працюватимуть над бізнес-планами, під час роботи отримуючи консультативну підтримку викладачів Школи МСП. Після захисту Проекту відбудеться урочисте вручення сертифікатів про проходження та завершення навчання.

Навчання розпочинається з 05 липня 2018 року. Прийом заявок триває до 18 червня 2018 року.

Черкаська агенція регіонального розвитку в рамках Програми реалізації Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2018 - 2020 роки сплачує основну частину вартості навчання. Для тих слухачів, які будуть відібрані до навчання, вартість складатиме 1500 грн. В рамках навчання слухачі будуть забезпечені роздатковим матеріалом, кава- паузами та обідами.

Слухачами Школи МСП можуть бути:

  • підприємці, власники та керівники підприємств малого та середнього бізнесу Черкас та Черкаської області;
  • особи, що наразі підприємницької діяльності не ведуть, проте мають бізнес-ідею та прагнуть розпочати власну справу.

Для участі у Школі МСП потрібно:

  • заповнити аплікаційну форму у GoogleFoпns https://goo.gl/7rSoVZ;
  • пройти співбесіду й отримати підтвердження від організаторів.

З приводу додаткової інформації просимо контактувати з начальником управління економічного розвитку Департаменту регіонального розвитку Черкаської обласної державної адміністрації Пиваком Дмитром Володимировичем (моб. тел. (093) 959 19 33, роб. тел. (0472) 37 33 63).

 

За інформацією обласної державної адміністрації