×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Районне свято до міжнародного Дня захисту дітей «Дитячий дивосвіт»

04 Червня 2018, 15:13

   1 червня традиційно відзначається міжнародний День захисту дітей – прекрасне свято радості і надії. Саме в дітях – продовження роду людського, здійснення  мрій, сподівань на краще. Метою свята є привертання уваги до потреб та прав дитини, виявлення поваги до її особистості, піклування про її щастя.

    Традиційно відбулися заходи в цей день і для дітей Смілянського району. Свято організували та провели працівники Центру дитячої та юнацької творчості Смілянської районної ради. Близько 160 дітей з відпочинкових пришкільних таборів прибули в «Долину озер» парку відпочинку міста Сміли. Парк зустрів їх тінистою зеленню, що купається в літньому сонячному промінні, веселими дитячими мелодіями. Під затишними кронами дерев розмістилися містечка для відпочинку, оздоблені кульками, стрічками, прапорцями. Тут діти готувалися до представлення своїх команд та  до конкурсів: «Слоган про літо»,  «Дитячий реп», «Креативний лісовий бутерброд»

    Збір табірних команд відкрила директор ЦДЮТ Богатирьова Т.Б. Привітали дітей зі святом голова Смілянської районної державної адміністрації  Беззубий О.Б., начальник відділу освіти Мельник В.М., волонтер, член виконавчого комітету Смілянської міської ради,  Овчаренко В.С., який свого часу навчався у Плескачівській школі.

    Керівники гуртків Центру дитячої та юнацької творчості потурбувалися, щоб свято було цікавим, творчим, динамічним та веселим.  Мариняк В.С. організував для дітей спортивні змагання, естафети, веселі старти. Михайлова А.В. допомагала дітям долати  туристську «Смугу перешкод». До послуг учасників дійства – декоративне татуювання «Аквагрим», виконане художницею Вовк Ю.С. Хлопці разом з Сидоренком І.Ф. вчилися майструвати та запускали моделі планерів. На галявині парку засяяло  «Дерево дитячих мрій», де разом з заповітними мріями малеча розмістила розмальовані повітряні кульки «Кумедні личка».  Допомагала в цьому Шарлай Н.А. Денисенко А.С. та Рєпіна К.В. впродовж свята проводили з дітьми  «Веселі руханки».

     Сприяли в організації цікавого дозвілля  працівники Служби у справах дітей Смілянської РДА (директор Баранюк З.Г.) та районний Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (директор Кацигін Б.К.),  задіявши дітей у конкурсах «Дартс»  та «Малюнок на асфальті».

    Журі у складі завідувача методичного кабінету відділу освіти Смілянської РДА

Забарної А.П., методистів ЦДЮТ  Лисенко Л.Д., Лифар Л.Я. оцінювали дитячу творчість та нагороджували учасників призами.   

     На «Солодкій галявині» дітей пригощали морозивом та цукерками.

    Учасники та організатори свята щиро вдячні  Овчаренку В.С. за чудовий подарунок: можливість безкоштовно розважатися в зоні активного відпочинку  «Галактика» в міському парку, представникам  Всеукраїнського об’єднання «Черкащани» (керівник Семинога А.І.), ТОВ «Меркурій» (керівник Таран Є.В.). Це вони потурбувалися, щоб діти були щасливими та радісними.

    Свято закінчилося, але яскраві емоції та враження залишаться у дітей надовго.