×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Обслуговування доріг комунальної власності протягом І кварталу 2018 року

30 Травня 2018, 11:16

Протяжність вулично-шляхової мережі комунальної власності становить 620,619 км.

У 2018 році ремонт та реконструкція доріг комунальної власності здійснюється за рахунок коштів місцевих бюджетів та спонсорської допомоги підприємств, розташованих на території району.

На ремонт доріг комунальної власності у 2018 році сільськими бюджетам заплановано кошти у сумі 2238,3 тис. грн., з них за І квартал 2018 року заплановано 1090,9 тис. грн., касові видатки склали 194,0 тис. грн.

Райдержадміністрацією рекомендовано сільським радам передбачити кошти в місцевих бюджетах на 2018 рік для покращення транспортно-експлуатаційного стану вулиць і доріг населених пунктів з урахуванням формування мережі закладів освіти та закладів охорони здоров’я.

Дороги комунальної власності у зимовий період утримувалися переважно за рахунок спонсорської допомоги. В населених пунктах району снігоочисні роботи проводили виключно підприємства, які розташовані на їх території. Посипковий матеріал здебільшого завозився за спонсорські кошти. Населення, що залучалося до ліквідації наслідків негоди – це працівники підприємств (трактористи), сільських рад, бюджетних установ, які очищали прилеглу територію.