×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Вчителі англійської мови Смілянського району завершили підготовку до роботи в умовах Нової Української школи

21 Травня 2018, 16:43

 З 18 по 20 травня 2018 року учителі англійської  мови Смілянського району пройшли  тренінг,  приурочений змінам в підході викладання англійської мови, підготуватись до роботи в умовах Нової Української школи. Педагоги опановували сучасні технології роботи із першокласниками, знайомилися з новими тенденціями та ефективними засобами у сфері методики викладання іноземної мови.

Тренінг для учителів провела сертифікований  «агент змін», яка пройшла   навчання   при   Британській   Раді   в  Україні, учитель  англійської  мови  Черкаської   спеціалізованої  школи  № 27 І-ІІІ ступенів ім. М.К. Путейка, Бородай  Тамара Вадимівна.

Учителям були запропоновані методики викладання англійської мови в початковій школі, що базуються на рекомендаціях Міністерства освіти і науки України, а також на всесвітньо визнаних стандартах навчання. Навчання проходило в ігровій інтерактивній формі.

Неймовірно багато цікавої інформації, яка корисна практикуючому вчителю:  це і  використання   ігрових технологій, класифікація та функція мовних ігор, особливості  планування уроків,  тощо.

Кожен день був наповнений новими теоретичними поняттями та практичними завданнями. Принципи дитиноцентризму, мобільності, сучасності, креативності, гнучкості втілювались на кожному етапі роботи.
Заняття проводились в атмосфері дружньої співпраці, взаємодопомоги та обміну досвідом.

Учителі  мали унікальну можливість зайняти місце учня та на собі випробувати нові методики та цікаві вправи, різні форми організації навчальної діяльності. Це дало змогу критично оцінити свої методи викладання та підготуватись до роботи в умовах Нової Української школи.

Позитивізм, готовність висловлюватись та прислуховуватись об’єднали вчителів різних навчальних закладів у єдину команду завдяки такому чудовому тренеру.

 

Методист, З.Журавель