×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Вітаємо переможців

24 Квітня 2018, 11:04

21 квітня 2018 року на Центральному стадіоні у м. Черкаси відбувся обласний етап спартакіади серед працівників закладів освіти Черкаської області, де освітяни Смілянського району вибороли почесне ІІ місце!
 

Команду Смілянського району очолювала голова районної організації Профспілки Плясунова Н.Г.. Тренером-керівником збірної був переможець обласного етапу конкурсу «Учитель року 2018» у номінації «фізичне культура» Шульга М.О. (Костянтинівська спеціалізована школа).

Всього на захід прибуло 23 команди. Смілянщину представляли 13 працівників освіти-членів галузевої профспілки.

До вашої уваги презентація учасників-переможців: 

  • учитель фізичної культури Боговик Андрій Олександрович - настільний теніс (Малосмілянська ЗОШ І-ІІ ст.);
  • учитель географії Ліщенко Тетяна Анатоліївна - настільний теніс  (Тернівська ЗОШ І-ІІІ ст.);
  • учитель фізичної культури Шелудько Євгеній Борисови - шахи (Балаклеївська ЗОШ І-ІІ ст. №3);
  • учитель іноземної мови Сліпенко Альона Володимирівна - шахи (Санжариська ЗОШ І-ІІ);
  • учитель історії Горєва Тетяна Сергіївна - шашки (Балаклеївська ЗОШ І-ІІ ст. №3);
  • колишній учитель фізичної культури, який нині перебуває на заслуженому відпочинку, але є членом профспілки Хоменко Володимир Миколайович - шашки (Балаклеївська ЗОШ І-ІІ ст. №2);
  • учитель фізичної культури - Волошин Роман Андрійович - легка атлетика до 35 р. (Тернівська ЗОШ І-ІІІ ст.);
  • учитель початкових класів - Колісник Ольга Віталіївна - легка атлетика до 35 р. (Балаклеївська ЗОШ І-ІІ ст. №2);
  • учитель іноземної мови Савченко Володимир Михайлович - легка атлетика після 35 р. (Ротмістрівська ЗОШ І-ІІІ ст.);
  • учитель інформатики Шинкаренко Світлана Леонідівна - легка атлетика після 35 р. (Тернівська ЗОШ І-ІІІ ст.);
  • учитель фізичного виховання Глущенко Олександр Володимирович - підтягування на перекладині (Голов`ятинська ЗОШ І-ІІ ст.);
  • учитель початкових класів, іноземної мови Корнієнко Катерина 
    Василівна - згинання та розгинання рук в упорі (Голов`ятинська ЗОШ І-ІІ ст.);
  • учитель початкових класів, голова первинної профспілкової організації Приймак Юлія Віталіївна - дартс (Тернівська ЗОШ І-ІІІ ст.).
     

Найголовнішим спільним досягненням стала командна перемога і у загальному заліку освітяни Смілянщини посіли  прочесне ІІ місце. 

Боротьба була чесною, справедливою, сильною і запеклою. 
До останнього залікового конкурсу педагоги району тримали першість і поступилися переможцям лише на 5 очок. 

Вітаємо з перемогою наших основних суперників - команду Золотоніського району, які вибороли І місце та команду Чорнобаївського району, які вибороли ІІІ місце.

Щиро дякуємо командам-учасникам спартакіади за толерантність і спортивну витримку. Цього дня на Центральному стадіоні були всі переможці і всі найкращі.

Дякуємо організаторам обласного етапу Спартакіади: Черкаському обласному комітету Профспілки працівників освіти і науки України, Управлінню освіти і науки Черкаської ОДА за чудовий захід, який популяризує спорт, здоровий спосіб життя, єднає, додає сили і бажання працювати, діяти, творити.

Дякуємо начальнику відділу освіти Смілянської РДА Мельнику В.М. за  співпрацю із профспілковою організацією, за підтримку учасників районної та обласної спартакіади і за наданий транспорт. 

Особливо дякуємо учасникам збірної команди працівників освіти-членів профспілки «Лідер» Смілянського району за наполегливість, командний дух і перемогу! 
 

Разом ми - сила!

 

За інформацією

Смілянської районної організації Профспілки

працівників освіти і науки України