×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Життя після війни: як учаснику АТО знайти роботу

06 Квітня 2018, 09:30

2002690

Звернення

до роботодавців району

Повернувшись з війни, бійці якомога швидше намагаються адаптуватись до буденного та мирного життя. З 2015 року управління соціального захисту населення райдержадміністрації сприяє  вирішенню питань щодо здійснення заходів із професійної адаптації учасників антитерористичної операції. 36 демобілізованих учасників пройшли професійну адаптацію, отримавши бажану спеціальність .

Найкращим та та найефективнішим способом адаптації для них є робота, але вони не завжди швидко можуть її знайти. Статистика по працевлаштуванню учасників АТО є невтішною.  Відповідно до Закону України № 1436 «Про внесення змін до статті 14 Закону України «Про зайнятість населення » щодо додаткових гарантій у сприянні працевлаштування учасників бойових дій роботодавцю, який працевлаштує на нове робоче місце такого громадянина, терміном не менше, ніж на 2 роки, щомісяця компенсуються фактичні витрати в розмірі єдиного соціального внеску.

Звертаємось до роботодавців, профспілок, керівників підприємств, установ і організацій району в сприянні надання робочих місць демобілізованим учасникам антитерористичної операції та забезпечення гідних і безпечних умов праці.

За інформацією управління соціального

захисту населення райдержадміністрації