×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Проводився районний етап конкурсу читців поезії Генріха Гейне

23 Лютого 2018, 15:38

В рамках Українсько-німецького  року мов з метою популяризації поезії Генріха  Гейне та підвищення мотивації школярів до вивчення німецької мови,  протягом  січня  2018 року проводився  районний етап конкурсу читців поезії Генріха Гейне серед учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти,  де вивчається німецька мова.

Учениця 9 класу Тернівської  загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів Вільчик  Олександра  декламувала    вірш  «Die Loreley». Це  твір про особисту трагедію поета і драму всього його покоління, що нерідко потрапляло в полон ілюзій. До образу Лорелей зверталися німецькі письменники-романтики. Але інтерпретація легенди Г. Гейне вважається найпоетичнішою.

Учениця 8 класу Костянтинівської  спеціалізованої    школи   І-ІІІ ступенів  Гайдаримська  Вікторія  декламувала    вірш  «Neue Liebe, neues Leben».  Вона  обрала цю   поезію тому що вона переповнена емоціями і ніжними почуттями.

Учениця 8 класу Сунківської  загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів Голуб Ольга декламувала  вірш   «Ich  kann  es  nicht vergessen». Їй сподобалось як у даній поезії автор описує свої почуття до коханої  жінки.

 

Методист, Журавель З.І.