×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Зустріч з Музою.

21 Лютого 2018, 10:49

Як  відомо, для того, щоб плідно  працювалося творчим людям, їм необхідне спілкування з Музою.

Ось така Муза і завітала 13.02.2018 р в Ротмістрівську ЗОШ І-ІІІ ст. на зустріч з учасниками літературної студії Центру дитячої та юнацької творчості «Калиновий сонет», керівником якої є поетеса Т.В Шугар-Благодарна.

Як натхненно  Муза розповідала учасникам студії та всім присутнім на зустрічі про вірші та оповідання, розбавляючи розповідь читанням власних творів! А ще, затамувавши подих, слухали діти розповідь  дитячої письменниці Лілії Блискавиці,  саме так кличуть цю чудову креативну і талановиту жінку,  про метеликів та комах, про дивину підводного світу (пані  Ліля займається дайвінгом, та цікавиться ентомологією – наукою про комах ).

Учасники літературної  студії  Мар’янка Кладченко та Марічка Гонжак читали власні вірші, приємно здивувавши гостю своїм талантом.

Діти довго не відпускали пані Лілю з актової зали, де проходила ця зустріч, засипали запитаннями, а бажаючі отримали автографи поетеси з найкращими побажаннями. Дякували талановитій письменниці за цікаву розповідь, за її майстер клас і за талант цікаво розповідати.

     Ліля Блискавиця пообіцяла при нагоді знову приїхати в гості в привітну школу с. Ротмістрівки.  

 

Керівник літературної студії                           Тетяна Шугар-Благодарна

«Калиновий сонет»