×

Діяльність РДА

Район сьогодні

19 лютого в Голов’ятинській ЗОШ I- III ступенів відбувся ряд заходів, приурочених 4-й річниці вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні.

20 Лютого 2018, 08:43

       Учителем історії, Манько Н.О., для учнів 1-5 класів  була проведена екскурсія до шкільного музею, під час якої діти отримали інформацію про причини, перебіг подій та наслідки Революції Гідності. З учнями 6-го, 10-го та 1-го класів  Діденко Т.М.  провела виховну годину на тему: «Їх прийняло небо, лишивши списки…». Пригадали трагічні сторінки історії лютого 2014 року. Дали відповіді на запитання: «Хто ж були вони? Ті, кого сьогодні називаємо Героями Майдану?». Згадали поіменно наших земляків, Героїв Небесної Сотні. Виховна година завершилась вшануванням пам’яті розстріляних на Майдані.

       Класний керівник 8 класу, Чередниченко М.Г., провела виховну годину Пам’яті на тему: «У нашій пам’яті вони назавжди залишились», мета якої  була вшанувати пам’ять Героїв Небесної Сотні, прищепити любов до Батьківщини, виховати патріотичну свідомість та розвивати бажання стати гідними громадянами України. Діти переглянули відеоматеріали про тих, хто в боротьбі за волю і кращу долю України не дожив до сьогоднішнього дня. Запаливши та передавши один одному свічку Пам’яті,  школярі пригадали у молитві всіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє.

        На завершення хочеться сказати: «Люди, бережіть серця свої,щоб не стали каменем! Розбудуйте в душах Божий храм, щоб не повторити великий гріх!»

Підготувала заступник директора школи

з виховної роботи Манько Н.О.